YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

452 Kişi Online

BiRaN

HavaLar NasıL OLursa OLsun Sizin Havanız İyi OLsun..!

BiRaN

Unutma ; Kuyuyda Kalanda , Misir'a Sultan olan da Ayni Kalp

BiRaN

Merhaba Hosgeldiniz , Siteye Giris Yapamayan Arkadaslar , Activeks'i Kurunca Masaüstüne Google For Speaky Chat Dosyasi Gelicektir , Ordan Giris Saglıyacaksiniz , Güzel Sohbetler Dileriz

DizayN

Nefesimin Olduğu Yerde BoğuLursuN ...!!!

YILDIZz

Namaz dışında başımızı öne eğdirme Allah'ım.

YILDIZz

NASİBE KİLİT VURULMAZ ANAHTAR SIRRIN SAHİBİNDEDİR BEKLEDİĞİNİ ALLAHTAN BEKLEYENİN HÜSRANA UĞRADIĞI GÖRÜLMEMİŞTİR

serpıl

Siteye Giriş Yaptı

misafir53

Siteye Giriş Yaptı

AtiLLa

Siteye Giriş Yaptı

B@RUT

Siteye Giriş Yaptı

Dostt

Siteye Giriş Yaptı

hmmm

NaRKoZ Odasına Giriş Yaptı

hmmm

Siteye Giriş Yaptı

SİİRTLİ

YILDIZz Odasına Giriş Yaptı

SİİRTLİ

Siteye Giriş Yaptı

AtiLLa

Siteye Giriş Yaptı

Siirtli

☪TüRKÇe☪ Odasına Giriş Yaptı

Siirtli

Siteye Giriş Yaptı

YILDIZz

Siteye Giriş Yaptı

Töre

Siteye Giriş Yaptı

İstanbul Sesli Chat

Sesli chat sitelerinin ana kaynağı ve kullanıcı kitlesi genellikle istanbul üzerindendir. Bunun nedeni ise sesli chat alt yapısının genelde türkiye'den giriş olmasından kaynaklıdır. Günümüz teknolojileri ile hayatımıza giren yeni imkanlar ve yep yeni uygulamalar artık bizlerin karşısına çıkmakla  birlikte istanbul üzerinden sesli chat yapımıda mevcuttur. İnsanlar bağlantılarını sağlayarak yeni kişilerle görüşme fırsatı yakalıyor.

İstanbul ilimize bağlı olan; Küçükcekmece, bağcılar, avcılar, bakırköy, pendik, tuzla, ümraniye, büyükçekmece, altınşehir, esenyurt ve bir çok ilçe üzerinden giriş yapan kullanıcılar bedava sesli chat imkanına sahip oluyorlar. Site içerisinde tanışan, kaynaşan kişiler günlük hayatlarında da bir araya gelme fıratını yakalıyor. Kendini yalnız hisseden tüm insanlarımız streslerini, sıkıntılarını ve kafalarını dağıtmaya bu sitelere gelebilir ve keyifli anlar geçirebilir.

Peki Sadece İstanbul üzerinden mi giriş sağlanır diye tabikide soracaksınız. İnternetiniz ve bilgisayarınız bu 2 lazım olan araçlarınız ile nerede olursanız olun, isterseniz dünyanın öbur ucunda olun her yerden bağlantı sağlayabiliyorsunuz.

Yabancı olsanız türkçe dilimizi fazla bilmeseniz bile bu geçerlidir. Odalarda sizlere sunulan dil seçenekleride mevcuttur. Bunlar arabic, germany, engilish ve türkish olmak üzere ayrılan dil gruplarıdır. Hangi dili biliyorsanız seçip zorluk çekmeden keyfinize bakabilirsimiz.

İstanbul türkiye illerimiz arasından en büyük nufusa sahip bir ildir. O nedenle insanlarımızın çoğu bu ilimizden bağlantı sağlamaktadır.

Yazar : 0
20 Ara Ptesi 11:33
264 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR