306Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat

Sesli chat bizlere sesli bir şekilde iletişim yapmamızı sağlayan ve bir çok kiliye aynı anda mikrofon üzerinden konuşup ve kamera açmamızı sağlayan bir sohbet uygulamasıdır. Kişilerin gün içerisindeki yalnızlığını giderme maksatıyla var olan ve 7.24 vakit sınırı olmadan kişilere bir sesli chat hizmeti sağlayan bu sistem tamamen güvenilir ve sorunsuz bir imkan sunar. Odalardaki kullanıcılarımızın yeni gelen ziyaretçilerini hoş karşılaması ile başlayan bu ziyaret onları mutlu etmekle kalmayıp eğlenmelerinede aynı zamanda faktör sağlar. İnternet Explorer diye bilgisayarımızın masaüstünde bulunan bu tarayıcı üzerinden rahatlıkla kolay ve hızlı bir giriş yaparak odalara bağlantı sağlıyor ve eğlenmelerinize başlayabiliyorsunuz. 

Yaklaşık 2.5 mb üzeri bir dosya boyutu olan bu program sizlerin sorunsuz bir giriş yapması için bilgisayarınıza yüklemeniz gereken bir eklentidir. Hiç bir şekilde etkilemez ve bilgisayarınızda kasma işlemı yapmaz. Ücretsiz olan sesli chat siteleri ile bir çok insanla aynı ortamda oluyor ve keyif dolu anlar dakikalar geçiriyorsunuz. Giriş yapamayan kullanıcılar anasayfa üzerinde bulunan canlı destek bölümünden uzman ekiplerimizden yardım alarak tüm sesli chat sitelerine girişinizi sağlar ve yardımcı olur. 

Sesli chat güzel bir ortamdır. Kullanıcılarını bir arada toplayan ve tamamen seviye başta olmak üzere sınırsız bir ortam sunan eğlence yerlerdiri. Belli kuralları ile kullanıcılarına en güzel seviyeli ortamı sunar ve tüm bu sunduğu hizmetlerden kesinlikle ücret talep etmez.

 

Yazar :
03 Haz 2017
10268 Görüntüleme

Tags:


Gönder