572Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Mobil Uyumlu Mu?

Sesli Chat Mobil Uyumlu Mu?

Sesli chat bizlere internet olan her ortamda en iyi dakikalarımızı geçirmek için keyif dolu anlar yaşatır. Ancak velakin mobil telefon üzerinden girmek isteyen kişi sayısıda bir o kadar çoktur. İnsanlar bilgisayar olmadığı anlarda bile sesli chat siteleri üzerine giriş yapmak istiyor ve çaresiz bir şekilde girilimi gerçekleştiremiyor. Günlük hayatımızda var olunan aile siteleri sadece bilgisayar üzerinden giriş sağlandığı için mobil üzerinden girişler için uğraş gösterilmektedir.

Sesli chat siteleri binlerce insanın gün içerisinde giriş yapıp ziyaret ettiği bir mekandır. Boş zamanlarını bu sohbet ortamlarında geçiren kullanıcılar çeşitli odalar içerisinde keyif dolu anlara şahitlik ederek tanışmakta ve kendilerini bu ortamlarda eğlendirmektedir. İmkanlarıyla, güvenilirliğiyle, son derece insanlarımızın tercih alanı olan bu siteler son derece artık sevilen bir yer olmuştur.

Çoğu insan sadece bilgisayar üzerinden bağlantı sağlandığını bilmeden telefonları üzerindende malesefki giriş yapmayı deniyorlar. Aynı bilgisayar üzerindeki giriş yaparcasına girip nick yazıp enterleyip sohbet odalarının olduğu chat paneline düşüyorlar. O kısımda ekranınıza sizden bilgisayardaki gibi eklentiyi yüklemeniz isteniyor. Sorun tamamen orda olup ordaki eklenti mobile uyumlu olmadığı için yüklemeyi yapamıyor ve telefon üzerinden giriş yapamıyorsunuz. 

O yüzden sizlerde bir sesli chat kullanıcısı iseniz mobil üzerinden giriş yapmayınız. Mobil üzerindeki girişler için çalışmakta olan uzman ekiplerce giriş yapılcağı zaman genel bir bilgi paylaşılır ve sizlere haber sağlanır. 

13 Haz 2017 1001 Görüntüleme

2 YORUM YAPILDI

  1. Sesli Chat

    13/06/2017 21:56  

    alemin bir numarası seslikal farkımız tarzımız seslikal baş taçımız yuppiyyyyyyy

  2. sesli chat

    13/06/2017 21:52  

    Sitenizdeki konularla bilgi aliyorum cidden emeklerinize saglik sitedeki emekleriniz harika

Gönder
sesli chat - sesli sohbet