YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

452 Kişi Online

BiRaN

HavaLar NasıL OLursa OLsun Sizin Havanız İyi OLsun..!

BiRaN

Unutma ; Kuyuyda Kalanda , Misir'a Sultan olan da Ayni Kalp

BiRaN

Merhaba Hosgeldiniz , Siteye Giris Yapamayan Arkadaslar , Activeks'i Kurunca Masaüstüne Google For Speaky Chat Dosyasi Gelicektir , Ordan Giris Saglıyacaksiniz , Güzel Sohbetler Dileriz

DizayN

Nefesimin Olduğu Yerde BoğuLursuN ...!!!

YILDIZz

Namaz dışında başımızı öne eğdirme Allah'ım.

YILDIZz

NASİBE KİLİT VURULMAZ ANAHTAR SIRRIN SAHİBİNDEDİR BEKLEDİĞİNİ ALLAHTAN BEKLEYENİN HÜSRANA UĞRADIĞI GÖRÜLMEMİŞTİR

serpıl

Siteye Giriş Yaptı

misafir53

Siteye Giriş Yaptı

AtiLLa

Siteye Giriş Yaptı

B@RUT

Siteye Giriş Yaptı

Dostt

Siteye Giriş Yaptı

hmmm

NaRKoZ Odasına Giriş Yaptı

hmmm

Siteye Giriş Yaptı

SİİRTLİ

YILDIZz Odasına Giriş Yaptı

SİİRTLİ

Siteye Giriş Yaptı

AtiLLa

Siteye Giriş Yaptı

Siirtli

☪TüRKÇe☪ Odasına Giriş Yaptı

Siirtli

Siteye Giriş Yaptı

YILDIZz

Siteye Giriş Yaptı

Töre

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Chat Mobil Uyumlu Mu?

Sesli chat bizlere internet olan her ortamda en iyi dakikalarımızı geçirmek için keyif dolu anlar yaşatır. Ancak velakin mobil telefon üzerinden girmek isteyen kişi sayısıda bir o kadar çoktur. İnsanlar bilgisayar olmadığı anlarda bile sesli chat siteleri üzerine giriş yapmak istiyor ve çaresiz bir şekilde girilimi gerçekleştiremiyor. Günlük hayatımızda var olunan aile siteleri sadece bilgisayar üzerinden giriş sağlandığı için mobil üzerinden girişler için uğraş gösterilmektedir.

Sesli chat siteleri binlerce insanın gün içerisinde giriş yapıp ziyaret ettiği bir mekandır. Boş zamanlarını bu sohbet ortamlarında geçiren kullanıcılar çeşitli odalar içerisinde keyif dolu anlara şahitlik ederek tanışmakta ve kendilerini bu ortamlarda eğlendirmektedir. İmkanlarıyla, güvenilirliğiyle, son derece insanlarımızın tercih alanı olan bu siteler son derece artık sevilen bir yer olmuştur.

Çoğu insan sadece bilgisayar üzerinden bağlantı sağlandığını bilmeden telefonları üzerindende malesefki giriş yapmayı deniyorlar. Aynı bilgisayar üzerindeki giriş yaparcasına girip nick yazıp enterleyip sohbet odalarının olduğu chat paneline düşüyorlar. O kısımda ekranınıza sizden bilgisayardaki gibi eklentiyi yüklemeniz isteniyor. Sorun tamamen orda olup ordaki eklenti mobile uyumlu olmadığı için yüklemeyi yapamıyor ve telefon üzerinden giriş yapamıyorsunuz.

O yüzden sizlerde bir sesli chat kullanıcısı iseniz mobil üzerinden giriş yapmayınız. Mobil üzerindeki girişler için çalışmakta olan uzman ekiplerce giriş yapılcağı zaman genel bir bilgi paylaşılır ve sizlere haber sağlanır.

Bu İçerik SesliKaL Sitesi İçin Hazırlanmıştır Çoğaltılıp Dağıtılması Resmi Mercekte Suçtur.

Yazar : 0
20 Ara Ptesi 11:32
259 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR