439Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?

Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?

Günlük yaşantımızda bilgisayar ve yazılım uzmanlarının karşımıza çıkartmış olduğu yenilikler sayısız sınırdadır. Bunun yanı sıra gelişim ile birlikte daha çok iletiişim araçları daha çok yaygın halde devamını sürdürmektedir. Çok eski yıllarımızda cep telefonlarımız vs bile yokken insanlarımız uzak yerdeki akrabaları ve dostlarıyla sadece mektup ve telgraf gibi iletişim araçlarıyla haberleşiyolardı. Şimdi ise imkanlar o kadar genişletildi ki her bir geçen gün karşımıza bir yenilik çıkarak bizleri şaşırtmayı başarıyorlar. 

Görüntülü sesli sohbet siteleri hayatımıza girmekle birlikte artık sesli konuşabileceğimiz bir yer bizlere sunmuş ve uzaktaki görüşemediği ayrı kaldığı akrabalarıyla birlikte herkeze hizmet sunan bu sohbet siteleri üzerinde görüşme imkanı sağlıyorlar. Çoğu kişiye ilginç gelsede dikkat çekmeyi başaran bu sistem tüm herkesin artık güzel bir imkanı olmuş ve internetinizine veva bilgisayarınıza hiç bir zararı olmaksızın keyifli bir şekilde insanlara hizmet sağlamaktadır. 

İnsanlarımızın hiç bir şekilde ödeme yapmadığı zorunlu olmadan aynı ortamda başka çevrimiçi kullanıcılarla bir arada olarak bir eğlence merkezidir. Yep yeni bir çok insanlar, yep yeni dostluklar edinme fırsatını insanlarımız bu siteler ile kazanmaktadır. İlk etapda sizlere yabancı gelse de ilerki zamanlar içerisinde alışıp eğlencelere dahil olup milyonlarca kullanıcıyla sınırsız bir hizmete sizlerde dahil olabileceksiniz. 

Sorunsuz bir sesli sohbet hizmeti için bilgisayarınıza yüklemeniz gereken bir eklenti activex denetimi vardır. Yer kaplamadan bu uygulamayı bilgisayarınıza yükleyip daha rahat ve daha hızlı bir giriş ile sorunsuz odalara bağlantı yapmanızı sağlar. 

Giriş yapıp tüm imkanlarını değerlendiren kişiler yeni insanlarla tanışma ve real hayatta görüşme fırsatını yakalıyor. 

09 Haz 2017 1433 Görüntüleme

6 YORUM YAPILDI

 1. BaRaN Güney

  11/06/2017 02:29  

  HuzurLu KeyifLi Sohbetin Tadı OLan Yerin Adresi Seslikal Aile Sitemiz HerKese KeyifLi HuzuRDolu SaatLer Olsun Emek Veren KüçükLerime BüyüKLerime Çok TeşekürLeR Ederim SaygıLarımLa İyi SohbetLeR..!

 2. AY IŞIĞI

  11/06/2017 02:08  

  süper olmuşşşşş

 3. iReM Su

  11/06/2017 02:06  

  Süper olmuşş canm kardeşimm emegine saglık

 4. sesli sohbet

  11/06/2017 02:05  

  eline sağlık çok güzel olmuş kardeşim

 5. Sesli Sohbet

  09/06/2017 17:22  

  Merhaba admin seslikal.com aile sitesi olarak sizleri tanımak çok güzel sohbetiniz ve siteniz çok güzel ziyaretci olarak gözden geçirdim siteniz sohbet sitesi olarak geçiyor tam tersine sesli sohbet sesli chat tam aile ortamıdır paylaşım için teşekkürler

 6. SeYiThAn

  09/06/2017 16:28  

  şüperrr yapılmışş eline saglık

Gönder
sesli chat - sesli sohbet