371Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Odaları

Sesli sohbet odaları 2005 yılından günümüze ayrım yapmadan, insanlarına bedava bir şekilde sesli sohbet hizmeti sağlayan bir kuruluştur. Bu kuruluş içerisinde günlük giren kişi sayısı belli olmadan, isteyen istediği vakitte giriş çıkış yapabiliyor. Odalar sınırsız bir şekilde aktif olup aralıklı sorunlar ve sunucu üzerinde resetlenmeler olsada bunlar nadir olup insanların bilgisayarlarını etkilemeden güzel bir sesli sohbet hizmeti sağlamaktadır. Her insanımız kendi özgür iradesi ile hangi vakitte olursa olsun bu odalara giriş yaparak keyif dolu anlarını geçirebilir.

Sesli Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yaparım?

Herkesin yaşadığı bir sorun giriş yapma konusudur. Çünki ilk defa bağlantı sağlayacak olan biri bu odalara girişte biraz sıkıntı yaşayabilir. Örnek verecek olursak giriş yapmak için bilgisayarınıza bir eklenti yüklemeniz gerekiyor. Bu eklenti sizlerin sorunsuz girişinizi yapabilmeniz için bir seferliğe mahsus kurmanız gereken bir eklentidir. Siteye giriş esnasında karşınıza çıkacaktır. Download ve indir gibi mavi bir resim görüyorsanız bu size yüklemenizi anlatan bir resimdir. Resmin hemen üstüne tıklayıp otomatik olarak indirip alt kısımda indirilenler listesinde tıklayıp kurup olduğunuz site üzerinde sayfanızı yenilemeniz sizlerin girişini sağlayacaktır. 

Sadece İnternet Explorer tarayıcısı ile giriş sağlanmaktadır. Diğer tarayıcılar anlaşmalı olduğu için malesef sesli sohbet sitelerini desteklemiyor.

Gene giriş yapamazsanız anasayfa üzerinde canlı destek bölümünden destek alabilirsiniz.

Yazar :
23 Haz 2017
3827 Görüntüleme

Tags:


Gönder