447Kişi Sohbet Ediyor

KAYITLI ÜYELERİMİZ

MoLL@ATeS KiZiGurselEkoLSELİMCEMALKeD!((Biran))LévisYLMZ_PASAkuzuGÖKANikianHaSaT...!BULUT_KALENDERmisafirrmert_44i K o L e Tn.u.f.e.rNeFeSiM_OLBaLHayaLimSin..!!aygul_45KERVANBiRaNMiSaFiRBiRCaNYILDIZzSuSsTaTLı_CaDıSinyorinaXpL...!konyaliNİL.!AyLiN..!!aRDa_SoYLuSevCaN..SGencoDeLaLQuéSt.!!

Sesli sohbet siteleri ve insanoğlu

 

Merhabalar...

 Sanala giriş şeklimiz kişilere davranış şeklimiz bizlerin ne olduğunu gösterir aslında, sohbet sitelerini,seslichat sitelerini eğlence amaclı değilde bir nevi dedikodu haline getiren kişiler rahatsız olan ruh hali ve dengesi normal olmayan kendi realınde eleştirmelere maruz kalan kişilerdir.Bunlar chat sitelerine sohbet sitelerine girerken iyileşmeyi düşünen ama içindeki zehiri akıtıp giden o anki ortamı bozan normal kişilerinde ruh halini,dengesini,sinirlerini hoplatan kişilerdir. Real dünyasında eleştirmelere sahip olan kişiler sanal sohbet sitelerinde kişileri eleştirir,rahatlık vermez,hep gözleri ilerleyen ele ele tutan çok iyi geçinen kişilere çamur atarak pirim kazanmak ister.

 Reel yaşamında belli noktaya gelemeyen kişiler maddi manevi bunalıma giren kişilerle sohbet sitelerınde malesef karşı karşıya gelmek zorunda kalıyoruz. 

www.seslikal.com

 

Yazar : TaTLı_CaDı
09 May Ctesi 00:26
444 Görüntüleme


Gönder

POPÜLER YORUMLAR