YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

451 Kişi Online

BiRaN

HavaLar NasıL OLursa OLsun Sizin Havanız İyi OLsun..!

BiRaN

Unutma ; Kuyuyda Kalanda , Misir'a Sultan olan da Ayni Kalp

BiRaN

Merhaba Hosgeldiniz , Siteye Giris Yapamayan Arkadaslar , Activeks'i Kurunca Masaüstüne Google For Speaky Chat Dosyasi Gelicektir , Ordan Giris Saglıyacaksiniz , Güzel Sohbetler Dileriz

DizayN

Nefesimin Olduğu Yerde BoğuLursuN ...!!!

YILDIZz

Namaz dışında başımızı öne eğdirme Allah'ım.

YILDIZz

NASİBE KİLİT VURULMAZ ANAHTAR SIRRIN SAHİBİNDEDİR BEKLEDİĞİNİ ALLAHTAN BEKLEYENİN HÜSRANA UĞRADIĞI GÖRÜLMEMİŞTİR

SİİRTLİ

YILDIZz Odasına Giriş Yaptı

SİİRTLİ

Siteye Giriş Yaptı

AtiLLa

Siteye Giriş Yaptı

Siirtli

☪TüRKÇe☪ Odasına Giriş Yaptı

Siirtli

Siteye Giriş Yaptı

YILDIZz

Siteye Giriş Yaptı

Töre

Siteye Giriş Yaptı

-MATRAX-

Siteye Giriş Yaptı

Nesin

Siteye Giriş Yaptı

Dostt

Siteye Giriş Yaptı

Dostt

Siteye Giriş Yaptı

Dayı,51

ARaBeKS Odasına Giriş Yaptı

Sesli Sohbet Sitesi İle Arkadaşlık Kurma İmkânı

Kolay ve basit site tasarımı sayesinde sorunsuz olarak giriş yapabileceğiniz seslisohbet site adresimizde, istediğiniz odaları bulmanız mümkündür. Aynı zamanda sitenin oldukça hızlı olması sayesinde zaman kaybetmeden giriş yapabilir ve gerçek aşkınızı bulmak adına özel sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Diğer sohbet sitelerinde bu tür sesli iletişim imkânı olmaması, insanların bazı mağduriyetleri yaşamasına sebep olmaktadır. Ancak sürekli yakın teknolojiyi takip eden seslikal.com site adresimizde mikrofon cihazınız ile birlikte muhabbetlerinizi sesli olarak yapabilir ve gerçek iletişim kurarak karşınızdaki kişi ile bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.
 
SesliKal Sitesinde Mikrofon Ayarları İçin Neler Yapılması Gerekir?
 
Özel olarak kullanılan mikrofon cihazları sayesinde seslikal sitemizde yapılacak olan muhabbetlerin daha kaliteli olması sağlanmaktadır. Karşımızdaki sohbet ettiğimiz kişinin tıpkı yanımızdaymış gibi hissettiren seslisohbet hizmetlerinde mikrofon cihazlarının ayarlarının yapılması gerekmektedir.

Ancak sesli olarak konuşmak isteyen ancak mikrofon ayarlarında sorun yaşayan kişilerin sayısı da bir hayli fazladır. Bu tür olumsuz durumların yaşanmaması adına Skype ve Whatsapp uygulamaları üzerinden destek veren personel ekiplerimiz, sitedeki kişilerin daha sorunsuz olarak muhabbet etmesine imkân tanımaktadır. Ayar yapmak için bu tür desteklerden yardım alabilirsiniz.

Yazar : 0
03 Kas Salı 15:15
586 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder


POPÜLER YORUMLAR