442Kişi Sohbet Ediyor

KAYITLI ÜYELERİMİZ

ATeS KiZikuzuBiRaNKERVANLévisGurselBiRCaNn.u.f.e.rSevCaN..STaTLı_CaDıBaLGencoSELİMSinyorinaCEMALDeLaLMoLL@KeD!HayaLimSin..!!aygul_45NİL.!AyLiN..!!ikianEkoLmert_44konyaliNeFeSiM_OLYLMZ_PASAYILDIZz((Biran))misafirrSuSsMiSaFiRi K o L e THaSaT...!aRDa_SoYLuQuéSt.!!BULUT_KALENDERGÖKANXpL...!

SeSLiKaL Sohbet

Merhabalar...

Kimileri Sesli Sohbet Sesli Chat seslikal sohbet sitelerine girerken kar amaçlı, kimileride eğlence amaçlı girer. Seslikal.com sitesini dokuz ay önce bize satılık dediler parasını verdik aldık. Bizlere ''sanalı bırakıyorum'' gibi sözlerle geldiler ve kapımızı yüreğimiz açtık.

 Seslikal.com sohbet sitesini aldıktan sonra başımıza gelen pişmiş tavuğa gelmedi saldırımı dersiniz kendi oda fonlarını atan kişilermi dersiniz içimize girip kendi sitelerine çağıran kişilermi dersiniz.seslikal.com sitemize kimse gelmemesi için çamur atan bizi arka planda kötuleyip rencide eden kişilermi dersiniz, içimizde çok yılan beslediğimiz farkına yeni yeni varıyoruz.

Sizlerin bizlere yaptığı hareketden dolayı , kişilerin yaklaşımını sizler gibi görduk onlara güvenemedik ama biz onlarında gönlünü,almasını güvenini kazanmasını da biliriz: sizler merak etmeyin....

 

www.seslikal.com Ailesi

 

 

Yazar : TaTLı_CaDı
13 May Çar 01:51
303 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR